Firma POLIDRUK

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową z okolic Koszalina, nasza siedziba mieści się w zacisznym Boninie. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania reklama Koszalin. Naszą specjalizacją są wydruki wielkoformatowe i offsetowe na wszystkich dostępnych nośnikach w tym:

  • Bannery i siatki mesh
  • Wydruki na foliach
  • Szyldy reklamowe
  • Wizytówki i ulotki
  • Wydruki z przeznaczeniem na billboardy
  • Rollupy i systemy wystawiennicze
  • Gadżety rekalmowe

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako jedna z największych drukarni wielkoformatowych na pomorzu jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma wchodzi w skład 3 firm, których oferta idealnie się uzupełnia.

Najwięksi w regionie

Z całą pewnością możemy pochwalić się tym, iż jesteśmy największą drukarnią wielkoformatową w regionie o powierzchni ponad 5000 m2, posiadamy rozbudowany park maszynowy składający się z kilkunastu maszyn drukujących. Zatrudniamy ponad 30 osób.

Wiarygodność i doświadczenie

Jesteśmy najmłodszą z 3 firm należących do tego samego inwestora, jednak jako grupa firm TEPAK, POLIKARTON i POLIDRUK posiadamy prawie 30 letnie doświadczenie. Kapitał naszej firmy jest w 100% polski.

Jesteśmy solidnym partnerem dla agencji reklamowych, dużych firm jak i klientów indywidualnych. Posiadamy doświadczony zespół pracowników dzięki, któremu jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże i wymagające zlecenia. W dzisiejszych czasach najważniejszym aspektem prowadzenia każdego biznesu jest zaufanie i wiarygodność, tak aby wszystkie zlecenia były realizowane w terminie przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do wspópłracy - zespół POLIDRUK

 

Biuro firmy Polidru, Polikarton i Tepak -wszystkie firmy należą do jednego właściciela

Hala produkcyjna naszej drukarni