Wizytówki Koszalin

W naszej drukarnia wykonujemy wizytówki jednostronne oraz dwustronne w pełnym kolorze z zastosowaniem wielu technik i ulepszeń.

Wizytówki są najbardziej popularną formą reklamy, jednocześnie jest ona również bardzo indywidualnym medium prezentacji swojej osoby bądź też firmy. Wiele osób chce dzisiaj wybić się z tłumu i oczekuje spersonalizowanych wizytówek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prezentujemy szeroką gamę wydruku wizytówek.

 

Wizytówki - wydruk cyfrowy

Dla produkcji niskonakładowych do 100 sztuk, proponujemy Państwu wykonanie wizytówek w technice druku cyfrowego, wszystkie wizytówki wykonujemy na papierze kredowym 350g. Wydruk może być wykonany na jednej lub obu stronach wizytówki.

Wizytówki standardowo wykonujemy w dwóch formatach - 90x50 mm lub też 85x55 mm jednak istnieje możliwośc wykonania wizytówki w wymiarze niestandarowym.

 

Wizytówki - wydruk offsetowy

Technika wydruku offsetowego jest przeznaczona do większych nakładów jednak daje wieksze możliwości personalizacji wizytówki.

Wymiary - jakie standardowo wykonujemy w technice offsetowej to 90x50 mm, 85x55 mm oraz 60x60 mm.
Papier stosowany do wydruków offestowych to najczęściej papier kredowy o gramaturze 350g matowy lub w połysku, istnieje możliwość zastosowania innego papieru jednak nie każdy papier stosuje się do poniższych uszlachetnień.

Aplikacja folii - po procesie wydruku możemy na wizytówkę nałożyć folię, która chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniami UV jak również nadaje jej dodatkowej sztywności, folia występuje w trzech wariantach błyszczącym, matowym oraz aksamitnym, która daje wizytówce matowy kolor oraz efekt miły w dotyku.

Złocenie oraz srebrzenie - jeśli chemy aby nasza wizytówka wyglądała gustownie i elegancko istnieje możliwośc nałożenia dodatkowego srebrnego lub złotego lakieru na wybrane elementy graficzne wizytówki, taka farba powoduje iż wizytówka przestaje być płaska i dodatkowo ma efekt 3D. 

Lakier wybiórczy - kolejna z technik personalizacji wizytówek stosowaną w naszej drukarni jest tzw. lakier wybiórczy, co w dużej mierze polega na tym iż na wybrane elementy nakładamy warstwę lakieru UV oblaskowego co w połączeniu z matową wizytówką daje ciekawy efekt.

Zaokroglenie rogów - istnieje możliwość zaokrąglenie wszystki rogów wizytówki lub dwóch po przekątnej, takie rozwiązanie daje ciekawą formę wizytówki, żadziej spotykaną niż standardowe prostokątne.

Perforacja - wizytówka może być również metką dlatego na życzenie klienta wizytówka może mieć wykonaną dziurkę, dzięki czemu można przez nią przełożyć sunrek i przywiązać do produktu - takie rozwiąznie często jest stosowane przez sklepy odzieżowe.

 

W zależności od nakłądu, wybranych technik i uszlachetnień wykonujemy dla Państwa wizytówkę o niepowtarzalnym wyglądzie.

 

 

 

 

Przykład wizytówki ze złoceniem